Dark Passage Adeks’teydi!

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Dark Passage League of Legends oyuncuları Adeks’te hayranlarıyla bir araya geldi.

Trielbaenre, Zeitnot, Zergsting, Crystal M, Elwind, Naru
Trielbaenre, Zeitnot, Zergsting, Crystal M, Elwind, Naru

13:30’da Bahçe bölümümüzde başlayan etkinlik Dark Passage oyuncuları hakkında merak edilen soruların cevaplanmasıyla başladı. Bir çok ziyaretçi League of Legends’ın en popüler oyuncularına merak ettiklerini sordu. Dark Passage oyuncuları, hem oyun hem de kendi yaşantılarından verdikleri cevaplarla adeta ziyaretçilere örnek oldu.

Soru cevap bölümünün ardından oyun oynamaya geçen DP ve hayranları, karşılıklı League of Legends maçları yaptılar. Naru ve Elwind gibi popüler oyuncular bu sırada OyunGuru’nun canlı yayınına da konuk oldu ve etkinliği evinden izleyen kişilerin de merak ettiklerini cevapladılar.

17:30’da ise tekrardan Adeks Bahçe’de bir araya gelen Dark Passage oyuncuları ile hayranları, SteelSeries Türkiye’nin katkılarıyla gerçekleştirilen çekilişi yaptılar. 20 kişi SteelSeries Sensei Mouse, QcK Mousepad veya 7H Kulaklık ile günü noktaladı.

 

DP-Adeks

1 Yorum

Yorum Yaz