1998 yılından beri oyunculara hizmet veren Adeks, konum olarak Avrupa yakasının en işlek yerlerinden Beşiktaş’ta Barbaros Bulvarı üzerinde bulunuyor. Geçen 20 yılda düzenlediği turnuvalar ve etkinliklerle İstanbul’un ötesine ulaşarak Türkiye’deki oyuncuların gitmek istediği, diğer internet kafelerin ise örnek aldığı noktada gelişerek yoluna devam ediyor.

Oyun, donanım ve ekipman firmaları ile birlikte düzenlediği turnuva, altyapı ve pazarlama çalışmalarını her geçen yıl iyileştirerek Türkiye’de oyun sektörünün vazgeçilmez isimlerinden biri haline geldik. Müşteri portföyü ve popülerliği bir arada tutan Adeks’te her geçen yıl oyunculara sunduğu hizmetlere yenilerini ekliyoruz.

Hizmetlerimiz ve Markalarımız

Adeks – Internet Cafe, Cafe, Teknik Altyapı, Etkinlik düzenleme, Bilgisayar Kiralama, Kurulum

Adeks, içinde bulundurduğu teknik altyapı ve 19 yıllık tecrübesi ile birlikte, turnuva ve çeşitli organizasyonlarda firmalara danışmanlık, teknik altyapı ve kiralama hizmetleri sunuyor. Sitemiz şu an 2014 yılında başlayan yenilenme sürecini yansıtacak şekilde yeni ve daha modern bir yapıda hazırlanıyor.

Adeks Store – Ekipman (Mouse, Klavye, Kulaklık vb.) atışı, Elektronik Oyun ve Oyun kredisi(RP, TG, VPapel vs.) satışı
http://www.adeksstore.com
Adeks Store 2010 yılından beri Adeks’te bulunan mağazamızdan yerel, 1400 çeşit ürün barındıran web sitemiz üzerinden ise tüm Türkiye’deki oyunculara ekipman satışı gerçekleştiriyor. Oyuncular arasındaki bilinirliği ile güvenli alışverişi sağlayan Adeks Store, oyun için yüksek para harcayan müşterilere düzenli olarak ürün gönderimleri yaparak pazarlama fırsatları için potansiyel yaratıyor.

Oyunguru! – Oyun ve eSpor haberleri, video içerik, turnuvalar, viral çalışmalar, streaming
http://www.oyunguru.com
2006 yılında kurulan Oyunguru, yıllar içinde düzenlediği turnuvalar ile Türkiye’de e-Spor camiasının yakından tanıdığı bir platform haline geldi. Oyunguru, 2014 yılında markasını yenileyerek Oyunguru! olarak yoluna devam ediyor. E-Spor ve oyun içeriklerini birleştirmeyi planlayan site, ayrıca son yıllarda gelişmekte olan video içerik üretimi konusunda hizmetler sunuyor.