Biz Kimiz?

1998 yılından beri oyunculara ve eSporculara hizmet veren Adeks, konum olarak Avrupa yakasının en işlek yerlerinden Beşiktaş’ta Barbaros Bulvarı üzerinde bulunuyor. Adeks, geçen 19 yılda düzenlediği turnuvalar ve etkinliklerle İstanbul’un ötesine ulaşarak Türkiye’de oyuncuların gitmek istediği, diğer internet kafelerin ise örnek aldığı noktada gelişerek yoluna devam ediyor. Özellikle sürekli yenilenen bilgisayar sistemleriyle, müşterilerine en güncel oyunları dahi yüksek performansta oynatma imkanı sunan Adeks, müşteri memnuniyetini öncelikli tutarak, uzman kadrosu ile teknoloji severlerin en uğrak noktalarından biri olmayı başarmıştır. 

Oyun, donanım ve ekipman firmaları ile birlikte düzenlediğimiz turnuva, altyapı ve pazarlama çalışmalarını her geçen yıl iyileştirerek Türkiye’de oyun sektörünün vazgeçilmez isimlerinden biri haline geldik. 2 katlı, 150 bilgisayarlı ve zengin yemek menüsüyle Beşiktaş’ın vazgeçilmez mekanlarından biri haline gelen Adeks, müşteri portföyü ve popülerliği bir arada tutmayı başararak oyunculara sunduğu hizmetlere yenilerini eklemeye devam etmektedir.

Hizmetlerimiz ve Markalarımız

Adeks – Internet Cafe, Cafe, Teknik Altyapı, Etkinlik düzenleme, Bilgisayar Kiralama, Kurulum

Adeks, içinde bulundurduğu teknik altyapı ve 19 yıllık tecrübesi ile birlikte, turnuva ve çeşitli organizasyonlarda firmalara danışmanlık, teknik altyapı ve kiralama hizmetleri sunuyor. Sitemiz şu an 2014 yılında başlayan yenilenme sürecini yansıtacak şekilde yeni ve daha modern bir yapıda hazırlanıyor.

Adeks Store – Ekipman (Mouse, Klavye, Kulaklık vb.) atışı, Elektronik Oyun ve Oyun kredisi(RP, NG vs.) satışı
http://www.adeksstore.com
Adeks Store 2010 yılından beri Adeks’te bulunan mağazamızdan yerel, 1400 çeşit ürün barındıran web sitemiz üzerinden ise tüm Türkiye’deki oyunculara ekipman satışı gerçekleştiriyor. Oyuncular arasındaki bilinirliği ile güvenli alışverişi sağlayan Adeks Store, oyun için yüksek para harcayan müşterilere düzenli olarak ürün gönderimleri yaparak pazarlama fırsatları için potansiyel yaratıyor.

Oyunguru! – Oyun ve eSpor haberleri, video içerik, turnuvalar, viral çalışmalar, streaming
http://www.oyunguru.com
2006 yılında kurulan Oyunguru, yıllar içinde düzenlediği turnuvalar ile Türkiye’de e-Spor camiasının yakından tanıdığı bir platform haline geldi. Oyunguru, 2014 yılında markasını yenileyerek Oyunguru! olarak yoluna devam ediyor. E-Spor ve oyun içeriklerini birleştirmeyi planlayan site, ayrıca son yıllarda gelişmekte olan video içerik üretimi konusunda hizmetler sunuyor.

Eğer siz de ekibimize katılmak isterseniz, aşağıdaki bağlantıya tıklayarak başvuru yapabilirsiniz!

[WD_Button id=3258]